Zřízení transparentního účtu

Krásný večer,

tak jsme to sledovali, stejně asi jako většina.. Nouzový režim byl prodloužen do 30.4., tedy i opatření.. Stále si myslím, že to není konec..

Chtěla bych Vám všem poděkovat!!! Společně jsme vybudovali úžasné místo plné lásky a radosti, kterou cítíme i teď, když máme zavřeno! Troufám si říct, že málokdo může s jistotou prohlásit, že má ty nejúžasnější zákazníky pod sluncem.. Vlastně jsme spíš taková rodina, kterou spojila láska, láska ke kočkám! Nesmírně děkuji za každou kapsičku, každou mlsku, každou granulku, každý kočkolit a všechno pro naše kočičí pracovníky! Další obrovské díky za Vás co jste přinesli i nám nějakou dobrotu, ovoce nebo dneska mi přišel úžasný email, že nám slečna/paní posílá něco na zub od Mixit.cz, tímto děkuji paní/slečně Báře, která připojila i vtipný vzkaz!

Vždy jsem se bránila transparentnímu účtu, ale situace nás dohnala a my ho zřídili hlavně kvůli aukcím, které jsme pro Vás připravili, děkuji všem za každou poslanou korunu! Dekuji za Vás všechny co při nás i v těchto chvílích stojíte, nikdy nepoděkuji dostatečně! V těchto dnech bulím snad denně dojetím jak na světě je tolik úžasných lidí..

13. května to budou již tři roky co jsme poprvé otevřeli a tak si říkám, že třeba zrovna 13.kvetna bude den kdy se dveře naší kavárny opět otevřou a my Vás budeme moci přivítat, ale to je teď ve hvězdách..

Prostě a jednoduše, děkuji všem! ❤️❤️❤️

Číslo transparentního učtu: 292889648/0300

Vždy uvidíte přijaté platby i platby, které odejdou a kam odejdou.. ❤️