Smutná doba, smutný Nillsík, smutné obyvatelstvo kavárny i já..

Včera přišel verdikt, když všechno půjde dobře, jsme až v poslední etapě, tedy 8. června, máme za sebou měsíc, a další téměř dva měsíce před sebou. Můžu říct, že jsem si nikdy nepředstavovala, že by jsme byly v takové situaci. Až budeme moc otevřít, Nillsík už bude dospělák.. Pro kočky, které jsou zvyklé na denno denní kontakt se spousty lidí je tohle šílená a nepochopitelná doba. Nikdy jsme nevydělávali velké peníze a v plných zimních měsících udělali rezervu na léto, které bylo slabší. Ale zvládali jsme to, jen tedy mít rezervy na 3 měsíce, na to jsme připraveni opravdu nebyly. Jen pro představu, když je běžný provoz, naše náklady jsou okolo 100 tisíc měsíčně.. Teď se snížili tím, že je zavřeno a neplatíme zaměstnance a tolik se nenakupuje, tak jsme měsíčně na cca 60 tisících měsíce. Přičemž k tomu, ale nemáme žádný příjem.

Proto si neskutečně vážím Vaši pomoci, každého daru a každé koruny. Myslím, že umím pomáhat ostatním, ale říkat si o pomoc je těžké, proto moc děkuji všem!! Určitě budeme dělat ještě další aukci přelomem dubna/května.. A přemýšlet jak a co dál..

Moc se těšíme, až budeme moc zase otevřít, protože tohle je dlouhé a ještě to dlouhé bude. Držte se a všem posíláme moc pozdravů a hlavně neztrácet optimismus, ikdyz sama vím, že to není vždy lehké!

Chcete nám pomoci? Navštivte sekci “Chcete nás podpořit?”.

Děkujeme za Vaši přízeň, za to, že Vás máme!

Kristýna ❤️